';

7 LAT AKADEMII HOLISTYCZNEJ

Akademia Holistyczna formalnie zaczęła funkcjonować w kwietniu 2010 roku w Skarżysku-Kamiennej przy ulicy Ponurego 28 B. W grudniu tego samego roku powstała filia Akademii w Ośrodku Rekreacyjno-Wypoczynkowym „Rejów” przy ulicy Wioślarskiej 1. Na przełomie stycznia i lutego 2013 roku filia została ponownie przeniesiona. Przez kilka lat działaliśmy  przy ulicy Plac Floriański 3 w Skarżysku-Kamiennej.

Od stycznia 2013 do sierpnia 2017 z Akademią Holistyczną współpracowała firma Activ-Med. Ponadto od samego początku istnienia Akademii Holistycznej współpracuje ona z lekarzem neurologiem Beatą Sokołowską. Dzięki doradztwu specjalisty, trenerzy mogą konsultować rodzaj zaproponowanego treningu przez co mają pewność właściwego postępowania z osobą konsultowaną medycznie.
We wrześniu 2015 roku Akademia została przeniesiona do nowej siedziby przy ulicy Tysiąclecia 12, w której aktualnie mieści się siłownia.
W Akademii Holistycznej oprócz siłowni działa też salon podplogiczno kosmetyczny Podoskin, oraz sklep z suplementami. Niedawno otworzyliśmy nowy Gabinet Rehabilitacyjny. Ma to ogromne znaczenie dla ćwiczących w Akademii, gdyż są pod stałą opieką osób, które zapobiegają kontuzjom. Nasi rehabilitanci odbywają stałe konsultacje z trenerami, by zapobiegać urazom w trakcie ćwiczeń indywidualnych, oraz z klientami. Nie zamykamy się jednak w tym obszarze. Opieką rehabilitacyjną obejmiemy wszystkich potrzebujących naszej pomocy.

Przez lata naszej działalności udało nam się stworzyć miejsce „jedyne w swoim rodzaju” nie tylko dla nas, ale i naszych klientów. Cieszymy się, że mogliśmy towarzyszyć wam w drodze do tego co chcieliście osiągnąć. Obserwowaliśmy wiele przemian i sukcesów. Choć nie zawsze było prosto, zdarzało się, że droga do celu przypominała wspinaczkę na 8-mio tysięcznik. I nie chodzi tu tylko o odchudzanie. Często przemiana jaka w was następowała była czymś niezwykłym, zaskakującym. Pamiętamy wszystkie wspólne biegi i zawody…, ale tak naprawdę, to wy jesteście autorami naszej Historii. Mamy nadzieję, że razem z wami stworzymy prawdziwą kronikę Akademii. Jak to zrobimy jeszcze przez chwilę zostanie naszą tajemnicą…, ale możemy wam obiecać, że będzie się działo.

Robert Klatka