';

Mistrzowie armwrestlingu w Akademii Holistycznej

Patryk Kościelniak, który ćwiczy w siłowni Akademii Holistycznej, a jego pasją jest siłowanie na rękę, zaprosił na wspólny trening najlepszych w tej dyscyplinie. W niedzielę byli u nas Radosław Trybus i Patryk Rączka.

Patryk Kościelniak zajął się armwrestlingiem, czyli siłowaniem na rękę, całkiem niedawno. W naszej siłowni, gdzie trenuje na co dzień, stoi stół do siłownia, który Patryk sam wykonał na swoje potrzeby.

Aby być jeszcze lepszym w swojej dyscyplinie, zaprosił na wspólny trening Radosława Trybusa i Patryka Rączkę. Pierwszy z nich to wielokrotny medalista mistrzostw Polski oraz uczestnik pucharu świata, drugi to również medalista mistrzostw kraju.

Jak mówi Patryk, wspólny trening okazał się bardzo przydatny.

– Jestem niezwykle zaskoczony. To było bardzo pożyteczne spotkanie. Wiele się dowiedziałem, a do tej pory byłem głównie samoukiem. Nie wszystkiego dowiem się z internetu. Teraz mam całkiem inne myślenie o tej dyscyplinie. Poznałem dużo nowych tricków i wiem, jak duże znaczenie ma technika. Okazało się, że siłę mam, ale wciąż wykorzystuje ok. 30% swoich możliwości pod względem siły – powiedział Patryk Kościelniak.

Patryk przygotowuje się do startów na zawodach w Sandomierzu i Markach k. Warszawy. Życzymy mu udanych startów!

Zaprasza chętnych do spotkań i wspólnych treningów w Akademii Holistycznej. Jest u nas kilka razy w tygodniu, głównie popołudniami i pod wieczór. Każdy chętny może śmiało korzystać ze stołu, który się znajduje na siłowni.

AH