';

Body workout – polecamy uniwersalny trening dla wszystkich

Od niedawna w naszej ofercie mamy zajęcia body workout, wszechstronny trening, który ma pozytywny wpływ na całe ciało, a także na samopoczucie. Polecamy go Wam, bo zbiera sobie same pozytywne opinie!

Zajęcia body workout wprowadziliśmy do oferty na jesieni 2018 roku. Odbywają się trzy razy w tygodniu. Prowadzi je trener personalny Katarzyna Ziomek.

Body workout to bardzo wszechstronne ćwiczenia będące połączeniem ćwiczeń na siłowni oraz ćwiczeń typu fitness – modelują sylwetkę, wzmacniają mięśnie, poprawiają kondycję, a endorfiny, to świetnie wiecie, wyzwalają pozytywne emocje.

Więcej o zajęciach przeczytacie tutaj: Body workout w Akademii Holistycznej w Skarżysku-Kamiennej

Na zajęcia body workout na razie przychodzą same panie, ale polecamy je wszystkim, również panom. Wiek nie ma znaczenia!

A same zajęcia to nie tylko solidna dawka wysiłku, który na pewno zaprocentuje, ale też świetna atmosfera. A dobry nastrój jest przecież równie ważny, prawda? Czyli, krótko mówiąc, body workout to zajęcia holistyczne, a to przecież idea naszej akademii.

Poleca je Iwona Wiśniewska, która ćwiczy razem z córką Kingą. – Obserwowałam Kasię jak ćwiczy sama i postanowiłam spróbować. Body workout to super męczący i super energetyczny trening, dawka energii nie na chwilę, ale na cały tydzień. Kasia jest mega, treningi są mega. Dowiadujemy się też, że mamy mięsnie, o których nie mamy pojęcia – mówi Iwona Wiśniewska.

Prawie od samego początku w zajęciach body workout uczestniczy też Agnieszka Metzger-Obara. –Treningi dają mocnego kopa, mobilizują, pomagają rozładować stres z całego tygodnia, wyzwalają pozytywne emocje. Jest super atmosfera i wysoki poziom. Nie wyobrażam sobie soboty bez tych zajęć – zachwala.

Cóż można dodać – zapraszamy!

Wszelkie informacje uzyskacie na recepcji, tel. 508 903 998

AH