';

Challenge #3 w Akademii – godzina planka i dobrej zabawy

W trzecim czelendżu w Akademii Holistycznej robiliśmy planki, czyli „trzymaliśmy deskę”, jak się też mówi o tym ćwiczeniu. Bawiliśmy się świetnie, a kto nie był powinien żałować. Ale to nic straconego, bo kolejne czelendże będą na pewno.

W trzeciej edycji CHALLENGE w AKADEMII HOLISTYCZNEJ udział wzięli już nie tylko Brunon Sokołowski i Filip Sokołowski. Tym razem zaprosiliśmy wszystkich chętnych i, jak widać, było nas trochę.

Na matach pojawili się nasi trenerzy, osoby uczęszczające na siłownię, karatecy, bokserzy, zawodnicy MMA, a także spora grupa naszych cudownych gimnastyczek z trenerką Agnieszką. Nawet nasi sportowcy mastersi, którzy szykują się do mistrzostw Polski i świata, spróbowali swoich sił.

Filip Sokołowski wytłumaczył, jak prawidłowo robić planka, Krzysztof Ogłoza włączył stoper i poszło – 60 minut trzymania deski. Oczywiście, nikt nie musiał trzymać cały czas, były zmiany.

Zabawa była świetna, choć plank łatwy nie jest, i po godzinie wszyscy byli w równie świetnych humorach jak na początku. A może nawet w jeszcze lepszych?

Wkrótce kolejne czelendże, tylko trzeba wymyśleć, z jakimi ćwiczeniami. Jeśli macie pomysły to podrzucajcie, a w międzyczasie pilnie trenujcie!

Dziękujemy wszystkim za tak liczny udział w zabawie!

AH