';

Challenge #5 już za nami. Było mega!

To był nasz piąty challenge, ale pierwszy poza murami Akademii Holistycznej. Choć trochę się obawialiśmy ostatecznego efektu, to na koniec byliśmy bardzo zadowoleni. To dzięki uczestnikom i partnerom wydarzenia.

Na piąty Challenge z Akademią Holistyczną wybraliśmy Orlik przy hali MCSiR. A to dlatego, że chcieliśmy, aby wzięło w nim udział jak najwięcej osób. W Akademii tyle osób by się nie zmieściło. Było nas nieco ponad 200 osób.

Trenerzy Brunon Sokołowski i Filip Sokołowski przygotowali na ten dzień tabatę, na którą złożyły się przysiady, pompki, bieg bokserski, pajacyki i inne ćwiczenia.

Dziękujemy, że odpowiedzieliście na zaproszenie i byliście z nami! Mamy nadzieję, że wszystkim się podobało, i że na następnych wyzwaniach również się pojawicie.

Dziękujemy mediom za obecność. Oto linki do relacji medialnych:

http://proskarzysko.pl/akademia-holistyczna-challenge-5/

https://skarzyski.eu/informacje/skarzysko/niezwykly-challenge-akademii-holistycznej-blisko-200-osob-cwiczylo-na-swiezym-powietrzu/

https://echodnia.eu/swietokrzyskie/nietypowy-trening-w-skarzyskukamiennej-ponad-dwiescie-osob-cwiczylo-na-zaproszenie-akademii-holistycznej-zdjecia/ga/c2-14536817/zd/39665049

http://skarzysko24.pl/wiadomosci/aktualnosci/23021-skarzysko-jest-fit-blisko-200-osob-cwiczylo-z-akademia-holistyczna.html

Szczególne podziękowania dla Tomasza Sztompke, dyrektora MCSiR za udostępnienie Orlika. (w pogotowiu na wypadek niekorzystnej pogody czekało lodowisko).

Podziękowania dla Rafała Jóźwiaka i Marka Gruszczyńskiego za zdjęcia i filmy.

AH