';

Dzień Psiaka Szydłowiaka z Akademią Holistyczną

Sportowcy Akademii Holistycznej dali pokazy na festynie Dzień Psiaka Szydłowiaka. Zaprezentowały się nasze gimnastyczki, karatecy oraz zawodnicy MMA.

Dzień Psiaka Szydłowiaka to festyn, jaki zorganizowali wolontariusze działający przy Punkcie Przytrzymań w Szydłowcu. To miejsce, gdzie trafiają bezdomne zwierzęta, głównie psy. Wydarzenie miało na celu zbiórkę pieniędzy na działalność punktu oraz propagowanie adopcji psów.

Nasza obecność w Szydłowcu to nie przypadek. Współpracujemy już od dawna z punktem przytrzymań. Organizowaliśmy zbiórki karmy i innych potrzebnych psiakom rzeczy, organizujemy też zbiórki pieniędzy na działalność schroniska. Całkiem niedawno oddaliśmy puszkę pełną pieniędzy, w której było ponad 400 złotych. Wkrótce na naszej recepcji pojawi się kolejna puszka, do której będzie można wrzucać datki.

Dziękujemy wszystkim, którzy wrzucają do niej pieniądze i zachęcamy do dalszego wsparcia. Zbliża się jesień i zima, czyli najtrudniejszy czas dla takich punktów i przebywających w nich zwierząt.

Wile osób uczęszczających do nas pomaga punktowi bezpośrednio, pomagając przy zwierzętach, a sporo osób jeździ na niedzielne spacery z psiakami – można wtedy wziąć pieska i pospacerować w pobliskim lesie.

W niedziel na piknik wybrali się nasi sportowcy:

Dziewczęta z Szydłowca i okolic zapraszamy na zajęcia gimnastyki. Szczegóły tutaj: >>GIMNASTYKA SZYDŁOWIEC<<

AH