';

Kuba Martys zaczyna zawodową karierę!

Nasz zawodnik, pięściarz Skarżyskiego Klubu Bokserskiego, który działa w Akademii Holistycznej, w najbliższą niedzielę stoczy swoją pierwszą walkę na zawodowym ringu.

Jakub swój debiut zaliczy podczas gali Boxing Night 15, która odbędzie się w najbliższą niedzielę w Starachowicach. Galę bokserską organizuje Marcin Najman, który również będzie w niej boksował.

Przeciwnikiem Kuby będzie Marcin Małyszka, zawodnik również dopiero zaczynający swoją karierę w boksie zawodowym. Rywal Kuby stoczył jedną walkę, którą zremisował.

Nasz bokser jest dobrej myśli i liczy na wygraną:

– Przeciwnik jest ode mnie mniej doświadczony, a do tego niższy o ok. 10 cm, dlatego niezbyt mnie przeraża. Razem z trenerem wykonaliśmy plan treningowy i wszystkie założenia. Teraz zostało mi tylko zbić wagę. Jestem dobrej myśli.

Trener Kuby, Krzysztof Ogłoza, jest wręcz przekonany, że walka zakończy się pomyślnie:

– Kuba jest dobrze przygotowany, ma doświadczenie. W ostatnim czasie zrobił duży progres. Niczego nigdy nie można być pewnym na sto procent, ale ja wiem, że ta walka będzie wygrana.

Gala Boxing Night 15 odbędzie się w niedzielę 28 kwietnia w hali miejskiej w Starachowicach, a w sobotę odbędzie się ważenie.

Poza walkami, których będzie kilka, warte odnotowania jest, że gościem imprezy będzie Marek Piotrowski, najlepszy w historii polski kickbokser.

Bilety można kupić tutaj:

https://www.kupbilet.pl/boxingnight15

Galę będzie można obejrzeć też w systemie PPV (koszt wykupu to 20 zł):

https://eventtv.global/pages/blog/posts/29-entertainment/89-boxing-night-15-ppv-28-4-2019

Zachęcamy do oglądania, czy to na żywo czy przed komputerem, a przede wszystkim trzymamy kciuki za Kubę!

boxing night 15
Jakub Martys zawalczy na gali Boxing Night 15 w Starachowicach
AH