';

Mamy trzeciego zawodowca w Skarżyskim Klubie Bokserskim! To Maksim Vislaukh

Maksim Vislaukh, który od niedawna trenuje u Krzysztofa Ogłozy w Skarżyskim Klubie Bokserskim w Akademii Holistycznej, podpisał zawodowy kontrakt. Będzie trzecim zawodowym pięściarzem w SKB po Jakubie Martysie i Mateuszu Orynku.

Maksim Vislaukh jest zawodnikiem Skarżyskiego Klubu Bokserskiego od niedawna. Od niedawna też mieszka w Skarżysku. Do naszego miasta przyjechał z Białorusi, teraz tutaj pracuje i mieszka.

Jego doświadczenie i inne atuty sprawiły, że wraz z trenerem Krzysztofem Ogłozą podjęli decyzję o podpisaniu zawodowego kontraktu. Podobnie jak Kuba i Mateusz, on również będzie występował pod skrzydłami zawodowej grupy Mariusza Wacha – Wach Boxing Team. Maksim będzie występował w wadze do 63 kg.

Naszego nowego pięściarza chwali trener Ogłoza. Chwalił go już zresztą po niedawnym turnieju w Łodzi, gdzie Maksim bardzo pewnie wygrał swój pojedynek i został wybrany najlepszym technikiem turnieju.

– Maksim ma ogromne doświadczenie. W amatorskim boksie stoczył około dwustu walk. Jest bardzo szybki, ma rewelacyjny prawy prosty. Chcielibyśmy, żeby w marcu lub kwietniu już wyszedł do ringu – mówi Krzysztof Ogłoza.

Maksim Vislaukh ma 30 lat, a boksuje od 10 lat. Pochodzi z miasta Mozyrz na Białorusi, a obecnie mieszka w Skarżysku-Kamiennej. Wkrótce chciałby sprowadzić tu swoją rodzinę.

Po przybyciu do Skarżyska, jak tylko dowiedział się o istnieniu Skarżyskiego Klubu Bokserskiego, zgłosił chęć treningów.

– Przyjechałem do Skarżyska, pracuję tu. Spotkałem dobrego trenera i po prostu chcę boksować i wygrywać. Tak jak w życiu – cokolwiek robię, chcę robić to jak najlepiej – mówi Maksim.

 

Już wkrótce Maksim uda się do Dzierżoniowa, gdzie będzie brał udział w sesji sparingowej z Kamilem Łaszczykiem, jednym z najbardziej utytułowanych obecnie polskich bokserów, niepokonanym do tej pory na zawodowym ringu, który przygotowuje się do kolejnej walki.

Życzymy mu pomyślnego zrealizowania życiowych planów związanych z Polską i naszym miastem, a w ringu samych zwycięstw!

Chętnych do boksowania – amatorsko, zawodowo czy czysto rekreacyjnie – zapraszamy do Skarżyskiego Klubu Bokserskiego w Akademii Holistycznej: Boks Skarżysko-Kamienna

AH