';

Nasi na Runmageddonie!

Emilia Szczepańska, Piotr Bak i Wojciech Jaworski, którzy na co dzień uczęszczają do Akademii Holistycznej, wzięli udział w ostatniej edycji Runmageddonu, która odbyła się w Warszawie.

Runmageddon to bieg inny niż wszystkie. Jego istotą jest nie tyle pokonanie określonej liczby kilometrów, ile pokonanie różnych przeszkód. To właśnie te przeszkody powodują, że Runmageddon to ogromne wyzwanie, a w efekcie okazuje się, że kilometry do przebiegnięcia nie są wcale w tym najtrudniejsze.

Emilia, Piotr i Wojciech to trójka osób, które chodzą na co dzień do Akademii, a które podjęły wyzwanie w miniony weekend i zdecydowały się na udział w imprezie w Warszawie.

– To nie jest impreza, którą można ukończyć ot tak. Ja czułem się dobrze przygotowany dzięki treningom w Akademii. W biegu najbardziej męczą przeszkody. Mnie najwięcej problemów sprawiło czołganie się pod drutem kolczastym. Nie same druty były jednak najgorsze, a to, że błoto przykryło kamienie i gałęzie – opisuje swój udział Wojciech Jaworski.

Wojciech podkreśla też, że w zawodach fajne jest to, że uczestnicy, choć ze sobą z jednej strony rywalizują, to jednocześnie sobie nawzajem pomagają. Dodaje te, że bierze pod uwagę udział w kolejnej edycji Runmageddonu, w sierpniu w Łodzi.

Naszym twardzielom gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnych startach!

Ktoś chętny dołączyć? 🙂

AH