';

Gabinet Podoskin Ewy Sokołowskiej obchodził 1. urodziny

Gabinet Zdrowia i Urody Podoskin Ewa Sokołowska oferuje mieszkańcom Skarżyska-Kamiennej i okolic swoje usługi już od roku. W tym czasie wiele osób skorzystało z zabiegów kosmetycznych i podologicznych.

W sobotę, 13 kwietnia, w gabinecie Podoskin było wyjątkowo uroczyście. Był tort, szampan i gromkie sto lat. Ewa Sokołowska i jej goście świętowali pierwszy jubileusz gabinetu. Minął rok od dnia, kiedy gabinet Podoskin zaczął przyjmować pacjentów i klientów.

Podoskin to gabinet, który oferuje usługi kosmetyczne i podologiczne. W tej drugiej specjalności to pierwszy taki gabinet w Skarżysku-Kamiennej i najbliższej okolicy. W ofercie znajduje się wiele usług zarówno dla zdrowia, jak i urody.

W dniu pierwszych urodzin gabinet Posodkin zaprosił na pokazowe zabiegi bioinfuzji tlenowej. To nowość w ofercie.  Komórkowa bioinfuzja tlenowa to innowacyjny i autorski zabieg firmy M’onduniq. Tego dnia zabieg przeprowadzała gościnnie Lucyna Jedynacka, opiekun klienta firmy M’onduniq.

Działalność gabinetu zdrowia i urody, jakim jest Podoskin, wpisuje się doskonale w misję Akademii Holistycznej. Oferta gabinetu jest doskonałym uzupełnieniem oferty całej Akademii, ale oczywiście z usług może skorzystać każdy, nie tylko osoby uczęszczające do Akademii Holistycznej.

Zapraszamy do korzystania z usług gabinetu.

AH