';

Szukamy olimpijczyka w boksie – zapraszamy dzieci chcące rozpocząć przygodę z boksem!

boks skarzysko

Ruszamy z autorskim programem „Szukamy olimpijczyka”. Chcemy szkolić dzieci i młodzież, aby w przyszłości wychowanek Akademii Holistycznej wystąpił na igrzyskach olimpijskich.

W sekcji bokserskiej Akademii Holistycznej są wolne miejsca dla dzieci i młodzieży chcącej uprawiać pięściarstwo. Zapraszamy chętnych, którzy chcieliby rozpocząć swoją przygodę z boksem.

Boks w Skarżysku

W tej chwili trenuje u nas kilkadziesiąt osób w bardzo różnym wieku. Minimalny wiek, w jakim można zacząć u nas przygodę bokserską to 8 lat. Górnej granicy nie ma. Oferujemy zajęcia i dla osób, które chcą to robić czysto rekreacyjnie w ramach aktywności fizycznej, jak i dla osób, które chcą podejść do boksu jako dyscypliny sportowej i rywalizować w ringu.

Szukamy olimpijczyka

Bokserzy, którzy trenują w sekcji zawodniczej już odnoszą sukcesy. Widać u nich duże zaangażowanie i chęć do treningu. Chcemy, aby to grono się powiększyło. Zapraszamy dzieci w wieku od 8 do 14 lat, które chciałyby dołączyć.

Opracowaliśmy system szkolenia, który nazwaliśmy „Szukamy olimpijczyka”. Naszym zamiarem, jednocześnie marzeniem jest sprawić, aby w przyszłości wychowanek Skarżyskiego Klubu Bokserskiego wystąpił na igrzyskach olimpijskich.

Szkoła boksu olimpijskiego PZB

Aby zapewnić naszym pięściarzom jak najlepsze warunki do treningów i rozwoju bokserskiego przystąpiliśmy do programu „Szkoła boksu olimpijskiego” Polskiego Związku Bokserskiego. Jest on przeznaczony dla dzieci w wieku od 8 do 14 lat. W jego ramach uczestnicy będą dwa razy w roku uczestniczyć w obozach bokserskich, a nasz klub otrzyma dofinansowanie.

Dzięki temu programowi będzie nam jeszcze łatwiej rozwijać talent naszych zawodników i sięgać po sukcesy.

Boks jest dla każdego, również dla dziewczyn!

Jak zapewnia nasz trener Krzysztof Ogłoza, boks w takim wydaniu, jaki uprawiamy w Akademii Holistycznej, jest sportem bezpiecznym. Podobnie jak inne formy aktywności fizycznej pozytywnie wpływa na kondycję i rozwój fizyczny, a czysta sportowa rywalizacja ma pozytywny wpływ na charakter.

Najlepszym na to dowodem jest to, że trenują u nas też dziewczyny. Kinga Wiśniewska i Wiktoria Krakowiak już odnoszą sukcesy, a mamy też młodsze zawodniczki – Oliwię Doniecką i Julię Indykę, które również sobie świetnie radzą i boksowanie sprawia im frajdę.

Boks dla dzieci w Akademii Holistycznej

Zajęcia boksu dla dzieci aktualnie odbywają się w poniedziałki, środy i piątki o 16.00. Trwają jedną godzinę. Miesięczny koszt to 80 złotych. Pierwsze zajęcia dla nowych uczestników są bezpłatne.

Więcej o zajęciach bokserskich w Akademii Holistycznej tutaj: http://akademia-holistyczna.pl/boks/

Zapraszamy!

AH