';

Waszym zdaniem: Akademia Holistyczna jest jak nałóg, zdrowy nałóg

trener personalny skarzysko

Każdego miesiąca odwiedzają nas tysiące osób. Bardzo nas to cieszy, bo to oznacza, że ze swojej roli wywiązujemy się dobrze. Są wśród na s osoby, które wpadają od czasu do czasu, a są i takie, które przychodzą do nas… codziennie i to od wielu lat.

Jedną z takich osób jest Małgorzata Płusa, która opowiedziała nam, co sprawia, że już tak długo do nas przychodzi i nie ma dość. Gosia jest z nami, może w to trudno uwierzyć, od 7 lat! To szmat czasu.

– Do przyjścia do Akademii Holistycznej namówiła mnie koleżanka. Było to 7 lat temu. Brunon i Filip działali wtedy jeszcze w piwnicy swojego domu. Potem był plac Floriański. Przeszłam więc wszystkie etapy. Idąc po raz pierwszy, szłam do Brunona, a trafiłam na Filipa i tak już zostało – mówi Małgosia.

Przez te lata Akademia Holistyczna bardzo się zmieniła, dlatego cieszy nas to, że są z nami osoby takie jak Gosia, które są z nami na dobre i na złe. Chociaż my wierzymy, że nie jest źle, a nawet coraz lepiej.

Cały czas wprowadzamy nowości, dostosowujemy metody treningowe do najnowszej wiedzy medycznej i trendów. Szczególnie polecamy zajęcia z trenerem personalnym, z jakich korzysta Gosia.

– Trener jest jak przewodnik, który prowadzi. Pokazuje, jak prawidłowo ćwiczyć, dobiera ćwiczenia do ćwiczącego. Mamy spotkania dwa razy w miesiącu, wtedy jest kontrola wyników i nowe zestawy ćwiczeń. Trener wie, jak ułożyć trening, abym przyszła i ćwiczyła z przyjemnością – mówi Gosia.

O zaletach aktywnego trybu życia na pewno każdy z Was dobrze wie. Korzyści opisujemy też na naszej stronie, przy poszczególnych ofertach. A jak widzi to Małgosia?

– Korzystam prawie ze wszystkiego, i sprzętu siłowego, i kardio. Lubię się ruszać i odnalazłam się tutaj. Dla mnie to nie jest mus, ja to lubię, nie zmuszam się. Przychodzenie do Akademii daje mi satysfakcję i frajdę. Dzięki wysiłkowi fizycznemu człowiek czuje się szczęśliwszy. Jest super, wstaje się rano i nie boli nic. Zimą nie marznę. Nabyłam lepsze nawyki żywieniowe – wyjaśnia Gosia.

Z Waszych opinii wiemy, że cenicie nas nie tylko za fachowość, ale też i za przyjazną atmosferę. To bardzo budujące, ale i mobilizujące do tego, aby wciąż podnosić poziom naszych usług.

– Akademia Holistyczna to super ludzie. Nawiązuje się znajomości, przyjaźnie. Widać, że ekipa też lubi swoją pracę. Cieszę się, że tu trafiłam, a przychodzę na treningi prawie codziennie. Akademia jest dla mnie jak nałóg, ale zdrowy nałóg. Im jestem starsza, tym czuję się młodziej – dodaje na koniec Małgorzata.

Cieszymy się, że pozytywnie wpływamy na Wasze życie. Jeśli tylko zechcecie uczęszczać na zajęcia fitness, na siłownię, na zajęcia sportowe czy skorzystać z naszej oferty medycznej – jesteśmy dla Was.

Zapraszamy!

AH