';
zumba skarzysko

Mieszkańców Skarżyska-Kamiennej i okolic zapraszamy na zumbę. Zajęcia w Akademii Holistycznej prowadzi Małgorzata Wiśniewska.

Do oferty Akademii Holistycznej co jakiś czas wprowadzamy nowe zajęcia fitness. Nasz wybór padł na zumbę. Ten rodzaj aktywności jest coraz popularniejszy i coraz więcej osób pytało nas, czy i u nas również zumba będzie. Więc oto jest!

Czym jest zumba?

Zumba wywodzi się z Kolumbii, a została stworzona przez pochodzącego z tego kraju tancerza Alberto „Beto” Pereza.

Zumba to program treningowy łączący w sobie:

  • zajęcia fitness
  • elementy tańca

Część fitness obejmuje wszystkie niezbędne elementy: cardio, pracę mięśni, równowagę i gibkość.

Choreografia oparta jest na tańcach latynoamerykańskich: salsa, merengue, samba, tango czy flamenco.

Co daje zumba?

Taka mieszkanka elementów sprawia, że na zajęciach zumby skutecznie spalimy wiele kalorii. Taniec zumby pozytywnie wpływa na umysł i ciało. Na zajęciach zumby można zapomnieć o codziennej rutynie, a wyzwolić z siebie skrywane pokłady energii. Świetne samopoczucie zabieramy ze sobą domu!

Dla kogo jest zumba?

Zumba to aktywność dla każdego – zapraszamy panie w każdym wieku. Nie zamykamy się też oczywiście przed chcącymi ćwiczyć z nami mężczyznami.

Intensywność zajęć dostosowujemy do możliwości uczestników! Jeśli szukasz zajęć zumba dla początkujących – to świetnie trafiłaś(eś) – wprowadzimy Cię w jej tajniki!

Małgorzata Wiśniewska zaprasza!

Zajęcia zumby w Skarżysku-Kamiennej prowadzi Małgorzata Wiśniewska, która w Akademii Holistycznej prowadzi ponadto zajęci: jumping fitness na trampolinach oraz bungee fitness.

Cennik zumby: >>CENNIK<<

Grafik zumby: >>GRAFIK<<

  • Trener Małgorzata Wiśniewska
    Tel: 665 158 077

     

AH