Zadzwoń do nas: 
Czynne: 
Pn-Pt: 08:00–22:00
So: 10:00–18:00
Nd: 10:00–14:00

7 LAT AKADEMII HOLISTYCZNEJ.

7 LAT AKADEMII HOLISTYCZNEJ

Akademia Holistyczna formalnie zaczęła funkcjonować w grudniu 2009 roku w Skarżysku-Kamiennej przy ulicy Ponurego. Potem powstała filia Akademii w Ośrodku Rekreacyjno-Wypoczynkowym „Rejów” przy ulicy Wioślarskiej. Na przełomie stycznia i lutego 2013 roku filia została ponownie przeniesiona i przez kilka lat działaliśmy przy placu Floriańskim 3 w Skarżysku-Kamiennej. We wrześniu 2015 roku Akademia została przeniesiona do nowej siedziby przy ulicy Tysiąclecia 12, w której działamy do dziś.

W Akademii Holistycznej oprócz siłowni działa też salon kosmetyczny i gabinet podologiczny Podoskin oraz sklep z suplementami. Niedawno otworzyliśmy nowy gabinet rehabilitacyjny, w którym usługi wykonuej Kamila Romańczuk. Ma to ogromne znaczenie dla ćwiczących w Akademii, gdyż są pod stałą opieką osób, które zapobiegają kontuzjom. Nasi rehabilitanci odbywają stałe konsultacje z trenerami, by zapobiegać urazom w trakcie ćwiczeń indywidualnych, oraz z klientami. Nie zamykamy się jednak w tym obszarze. Opieką rehabilitacyjną obejmiemy wszystkich potrzebujących naszej pomocy.

Przez lata naszej działalności udało nam się stworzyć miejsce „jedyne w swoim rodzaju” nie tylko dla nas, ale i naszych Klientów. Cieszymy się, że mogliśmy towarzyszyć wam w drodze do tego co chcieliście osiągnąć. Obserwowaliśmy wiele przemian i sukcesów. Choć nie zawsze było prosto, zdarzało się, że droga do celu przypominała wspinaczkę na ośmiotysięcznik. I nie chodzi tu tylko o odchudzanie. Często przemiana, jaka w was następowała była czymś niezwykłym, zaskakującym. Pamiętamy wszystkie wspólne biegi i zawody…, ale tak naprawdę, to wy jesteście autorami naszej historii.

Mamy nadzieję, że razem z wami stworzymy prawdziwą historię Akademii.

Akademia Holistyczna Rejów rok 2013
Akademia Holistyczna Plac Floriański 3 rok 2015
Akademia Holistyczna Jubilatka rok 2016

Lata

crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram