Zadzwoń do nas: 
Czynne: 
Pn-Pt: 08:00–22:00
So: 10:00–18:00
Nd: 10:00–14:00

Miłe spotkanie z przedszkolakami z Baby World.

Miłe spotkanie z przedszkolakami z Baby World

W minionym tygodniu nasze trenerki personalne Katarzyna Ziomek i Marta Piechna odwiedziły przedszkole Baby World w Skarżysku-Kamiennej. Rozmawiały z dziećmi o zaletach aktywnego trybu życia i zdrowego odżywiania.

Było to nasze kolejne, w tym momencie już jedno z wielu spotkań w skarżyskich placówkach edukacyjnych. Dzieci z przedszkola Baby World zaskoczyły nas swoją dużą już wiedzą na tematy, którymi zajmujemy się w Akademii Holistycznej.

Katarzyna Ziomek, która prowadzi w Akademii Holistycznej zajęcia fitness w Skarżysku: Indoor Cycling, Body Workout oraz treningi personalne, przekonywała dzieci o tym, że aktywny tryb życia pozytywne wpływa na całe ciało, a przede wszystkim na zdrowie. Na teorii się nie skończyło i nasz trenerka zaprosiła dzieci do ćwiczeń.

Marta Piechna, która również jest trenerem personalnym, a oprócz tego jest dietetykiem w Skarżysku-Kamiennej, przedstawiła przedszkolakom zasady zdrowego odżywiania. Dzieci dużo już wiedziały, ale dowiedziały się też wielu nowych rzeczy.

Jesteśmy pewni, że po spotkaniu ich wiedza będzie jeszcze większa i będą świadome tego, jak ważne jest zdrowe odżywiania i aktywność ruchowa.

Dziękujemy przedszkolu Baby World za zaproszenia, a my zapraszamy inne placówki edukacyjne ze Skarżyska-Kamiennej i okolic do współpracy. Chętnie pojawimy się i spotkamy się dziećmi i młodzieżą. Tę ofertę kierujemy też oczywiście również do dorosłych.

Lata

crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram