Bartosz Włodarczyk, student ze Skarżyska, postanowił, że zrzuci zbędne kilogramy i poprawi swoją sylwetkę. W metamorfozie pomoże mu nasz trener personalny Kamil Jelonek.

Bartosz przyznaje, że do poprawy swojej sylwetki podchodził już wcześniej, ale zawsze coś stawało na przeszkodzie. Poważną przeszkodą było m.in. to, że akurat pisze pracę licencjacką, więc sporo czasu spędza na siedząco.

– Chcę poprawić sylwetkę dla samego siebie, dla lepszego samopoczucia – mówi Bartosz.

Czas, jaki Bartosz i Kamil wyznaczyli sobie na wspólną pracę, to 12 tygodni. W tym czasie Bartosz powinien zrzucić kilka kilogramów, ale redukcja wagi nie jest priorytetem. – Tkankę tłuszczową chcemy zamienić na mięśnie, a więc nastąpi rekompozycja. Plan jest taki, aby Bartosz stracił ok. 7-8 kilogramów, ale nie będziemy się tego trzymać na sztywno – mówi Kamil.

Jak mówi Kamil, metamorfoza Bartosza będzie oparta na treningu siłowym. – Bez mozolnych godzin poświęconych na treningi kardio też da się spalić tłuszcz. Na początku będą cztery treningi w tygodniu, potem zwiększymy do pięciu – wyjaśnia.

Do tego dojdzie zbilansowana dieta, bez eliminacji żadnego ze składników. Bartosz mówi, że z tym nie będzie problemu. Największym wzywaniem będzie systematyczność. – Próbowałem już wcześniej, ale miałem wahania motywacji do tego, by trzymać się planu i regularnie ćwiczyć – mówi Bartosz.

– Teraz ważna jest regularna kontrola efektów treningowych, pomiary wagi i składu ciała – dodaje Kamil.

Obaj panowie zabierają się do pracy i za punkt końcowy metamorfozy wyznaczyli sobie 6 lipca.

O efektach będziemy informować.

Trzymamy kciuki za Bartosza. Powodzenia!

Chcesz również zrzucić zbędne kilogramy?
Chcesz wymodelować sylwetkę?
Chcesz poprawić kondycję?
Chcesz się przy tym świetnie bawić w miłej atmosferze?

Jeśli odpowiedziałeś na któreś pytanie TAK to dowiedz się więcej: Siłownia – karnet z trenerem personalnym