Bartosz Włodarczyk, student ze Skarżyska-Kamiennej, zakończył pierwszy, 3-miesięczny etap metamorfozy pod okiem naszego trenera Kamila Jelonka. Zakończył go sukcesem – cele zostały zrealizowane.

Bartosz Włodarczyk pojawił się w Akademii Holistycznej, aby uzyskać pomoc w redukcji tkanki tłuszczowej, utracie wagi i ogólnej poprawy sylwetki. Było to w kwietniu. Plan był ambitny – w ok. 3 miesiące zrzucić kilka kilogramów i wydatnie zredukować tkankę tłuszczową.

Redukcja masy oparta na treningu siłowym

Nasz trener personalny Kamil Jelonek zastosował w przypadku Bartosza trening siłowy, argumentując to tym, że również w ten sposób można osiągnąć cele takie, jaki założył sobie Bartosz.

Kamil Jelonek:

– Bazowaliśmy na treningu siłowym. Używaliśmy wolnych ciężarów, a maszyn tylko jako uzupełnienia. Na początku były cztery treningi tygodniowo, a pod koniec okresu zwiększyliśmy ich liczbę do pięciu treningów. Uzupełniliśmy to treningami kardio, ale tylko 2 raz w tygodniu po 30 minut.

Cele osiągnięte

W okresie od 13 kwietnia do 6 lipca Bartosz zrzucił 7 kg, a w pasie stracił 8 cm, jednocześnie obwód jego ramienia zwiększył się o 2 cm.

Bartosz mówi:

– Jestem zadowolony. Teraz ważę 78 kg, a wcześniej nie udawało mi się dojść do wagi z liczbą „7” na początku. Warunkiem było profesjonalne opracowanie treningu przez Kamila, jego nieustanna motywacja. Widzę po sobie, że jest efekt, widzę w lustrze i po ubraniach. To niby proste rzeczy, ale cieszą.

Teraz budowanie masy mięśniowej

Bartosz Włodarczyk nie rozstaje się z Akademią Holistyczną i nie kończy współpracy z trenerem personalnym Kamilem Jelonkiem. Teraz celem jest dalsza poprawa sylwetki i budowa masy mięśniowej.

– Budowanie masy mięśniowej możemy zacząć dopiero po redukcji tkanki tłuszczowej – tłumaczy trener personalny Kamil Jelonek.

Osoby, które, podbnie jak Bartosz, uważają, że potrzebują metamorfozy swojego samopoczucia oraz wyglądu, zapraszamy do Akademii Holistycznej na konsultacje z trenerem personalnym. W wakacje 2019 mamy specjalne ceny na zajęcia prywatne z trenerami.

Więcej informacji: Zajęcia prywatne z trenerem personalnym