Świetnie spisała się ekipa podopiecznych trenera Piotra Szlęzaka na turnieju Silesia Cup 2020 w Legnicy. Na turniej pojechało sześcioro naszych zawodników i wszyscy stanęli na podium.

Drużna Akademii Shinkyokushin Skarżysko wybrała się na turniej w nieco mniejszym , niż zwykle, składzie, a  to z powodu chorób i kontuzji. Mimo to, wszyscy stanęli na wysokości zadania i stanęli na podium.

– Znam umiejętności i formę moich zawodników, więc taki wynik nie jest dla mnie zaskoczeniem. Z każdego turnieju przywozimy medale. W Legnicy spisali się bardzo dobrze. Mielibyśmy zapewne więcej medali, ale kilkoro zawodników musiało zostać w domu z powodu choroby czy kontuzji. Gratuluję zawodnikom, a rodzicom i sponsorom dziękuję za wsparcie – skomentował występ trener Piotr Szlęzak.

Nasza ekipa zdobyła następujące medale:

Złoto: Jowita Mazurek, Jan Śliwa, Bartosz Sobótka.

Srebro: Pola Widuła.

Brąz: Wiktor Wanowski, Gabriel Wawryszczuk.

Gratulujemy zawodnikom i trenerowi, a rodzicom i naszym sponsorom, w tym przede wszystkim firmie Uninet, która niedawno dołączyła do grona sponsorów, dziękujemy za wsparcie. Bez Was nasze sukcesy nie byłyby możliwe!

Wkrótce planujemy wyjazd na turniej karate do Ujazdu, ale czy się tam wybierzemy, to zależy od organizatorów. Wiele zawodów jest w ostatnim czasie odwoływanych.

Chętnych do dołączenia do klubu karate, zarówno dzieci, młodzież, jak i dorosłych – zapraszamy!

Więcej informacji tutaj: Akademia Shinkyokushin Skarżysko