Zdrowie jest wartością, której nie da się wycenić. 

Dla naszej firmy Zdrowie naszych klientów jest bardzo ważne. Z tego to powodu zwracamy uwagę na profilaktykę. Wiemy jak trudno w zagonionym świecie znaleźć czas na badania czy wizytę u lekarza. My wyznajemy zasadę zapobiegać zamiast leczyć, a kontrolując wyniki badań mamy pewność, że nasi klienci objęci są kompleksową opieką.

Dlatego podjęliśmy współpracę z Laboratorium Medyczne Diagnostyka, w którym nasi klienci korzystający z siłowni oraz zajęć dodatkowych mogą korzystać z usług Laboratorium Medycznego Diagnostyka w promocyjnych cenach 25% taniej niż klienci Laboratorium nie korzystających z karnetów Akademii Holistycznej.

Wszystkich zainteresowanych zrobieniem jakichkolwiek badań zapraszamy do kontaktu z Recepcją, by umówić się na wypisanie badań jakie są w ofercie Laboratorium Medycznego Diagnostyka. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą badań w Recepcji lub poniżej.

Wyniki badań przeprowadzonych przy współpracy z Laboratorium Medycznym Diagnostyka można skonsultować w Akademii Holistycznej
u dr Beaty Sokołowskiej po uprzednim umówieniu wizyty.