Promocja na badania dla klientów AH

Promocja na badania dla klientów AH

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/4″ css=”.vc_custom_1511789319612{margin-bottom: 16px !important;}”][vc_single_image source=”featured_image” img_size=”large” alignment=”center” css=”.vc_custom_1512990887944{padding-bottom: 20px !important;}”][/vc_column][vc_column width=”3/4″ css=”.vc_custom_1512990894681{padding-bottom: 20px !important;}”][vc_column_text]Zdrowie jest wartością, której nie da się wycenić. Dla naszej firmy zdrowie naszych klientów jest bardzo ważne. Z tego to powodu zwracamy uwagę na profilaktykę. Wiemy jak trudno w zagonionym świecie znaleźć czas na badania czy wizytę u lekarza. My wyznajemy zasadę „zapobiegać zamiast leczyć”, a kontrolując wyniki badań, mamy pewność, że nasi klienci objęci są kompleksową opieką.

Dlatego podjęliśmy współpracę z Laboratorium Medyczne Diagnostyka, w którym nasi klienci korzystający z siłowni oraz zajęć dodatkowych mogą korzystać z usług Laboratorium Medycznego Diagnostyka w promocyjnych cenach – 25% taniej niż pozostali klienci laboratorium.

Wszystkich zainteresowanych zrobieniem jakichkolwiek badań zapraszamy do kontaktu z recepcją, by umówić się na wypisanie badań, jakie są w ofercie Laboratorium Medycznego Diagnostyka. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą badań w Recepcji.

Wyniki badań przeprowadzonych przy współpracy z Laboratorium Medycznym Diagnostyka można skonsultować w Akademii Holistycznej u Dr. Beaty Sokołowskiej po uprzednim umówieniu wizyty.

Recepcja tel: 508 903 998[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]