Każdego miesiąca odwiedzają nas tysiące osób. Bardzo nas to cieszy, bo to oznacza, że ze swojej roli wywiązujemy się dobrze. Są wśród na s osoby, które wpadają od czasu do czasu, a są i takie, które przychodzą do nas… codziennie i to od wielu lat.

Jedną z takich osób jest Małgorzata Płusa, która opowiedziała nam, co sprawia, że już tak długo do nas przychodzi i nie ma dość. Gosia jest z nami, może w to trudno uwierzyć, od 7 lat! To szmat czasu.

– Do przyjścia do Akademii Holistycznej namówiła mnie koleżanka. Było to 7 lat temu. Brunon i Filip działali wtedy jeszcze w piwnicy swojego domu. Potem był plac Floriański. Przeszłam więc wszystkie etapy. Idąc po raz pierwszy, szłam do Brunona, a trafiłam na Filipa i tak już zostało – mówi Małgosia.

Przez te lata Akademia Holistyczna bardzo się zmieniła, dlatego cieszy nas to, że są z nami osoby takie jak Gosia, które są z nami na dobre i na złe. Chociaż my wierzymy, że nie jest źle, a nawet coraz lepiej.

Cały czas wprowadzamy nowości, dostosowujemy metody treningowe do najnowszej wiedzy medycznej i trendów. Szczególnie polecamy zajęcia z trenerem personalnym, z jakich korzysta Gosia.

– Trener jest jak przewodnik, który prowadzi. Pokazuje, jak prawidłowo ćwiczyć, dobiera ćwiczenia do ćwiczącego. Mamy spotkania dwa razy w miesiącu, wtedy jest kontrola wyników i nowe zestawy ćwiczeń. Trener wie, jak ułożyć trening, abym przyszła i ćwiczyła z przyjemnością – mówi Gosia.

O zaletach aktywnego trybu życia na pewno każdy z Was dobrze wie. Korzyści opisujemy też na naszej stronie, przy poszczególnych ofertach. A jak widzi to Małgosia?

– Korzystam prawie ze wszystkiego, i sprzętu siłowego, i kardio. Lubię się ruszać i odnalazłam się tutaj. Dla mnie to nie jest mus, ja to lubię, nie zmuszam się. Przychodzenie do Akademii daje mi satysfakcję i frajdę. Dzięki wysiłkowi fizycznemu człowiek czuje się szczęśliwszy. Jest super, wstaje się rano i nie boli nic. Zimą nie marznę. Nabyłam lepsze nawyki żywieniowe – wyjaśnia Gosia.

Z Waszych opinii wiemy, że cenicie nas nie tylko za fachowość, ale też i za przyjazną atmosferę. To bardzo budujące, ale i mobilizujące do tego, aby wciąż podnosić poziom naszych usług.

– Akademia Holistyczna to super ludzie. Nawiązuje się znajomości, przyjaźnie. Widać, że ekipa też lubi swoją pracę. Cieszę się, że tu trafiłam, a przychodzę na treningi prawie codziennie. Akademia jest dla mnie jak nałóg, ale zdrowy nałóg. Im jestem starsza, tym czuję się młodziej – dodaje na koniec Małgorzata.

Cieszymy się, że pozytywnie wpływamy na Wasze życie. Jeśli tylko zechcecie uczęszczać na zajęcia fitness, na siłownię, na zajęcia sportowe czy skorzystać z naszej oferty medycznej – jesteśmy dla Was.

Zapraszamy!